IZVĒLNE

Serveru izvietošana

Piedāvājam serveru izvietošanu mūsdienīgi aprīkotā datu centrā. Nodrošinām drošu vidi Jūsu aparatūrai slēgtās datu centra telpās, kas aprīkotas ar ugunsdrošības, videonovērošanas iekārtām, mikroklimata kontroli, 24*7 apkalpošanu un piekļuvi aparatūrai.

1U rack mountable

1 tīkla pieslēgvieta

2 IPv4 adreses

Pieslēguma ātrums līdz 100Mb/s

Neierobežota datu plūsma

Ugunsmūris

65.35* eur/mēn.

Pieteikties

2U rack mountable

1 tīkla pieslēgvieta

2 IPv4 adreses

Pieslēguma ātrums līdz 100Mb/s

Neierobežota datu plūsma

Ugunsmūris

98.03* eur/mēn.

Pieteikties

Datu centrā piedāvājam arī ½ statnes (20U) un statnes (40U) īres iespējas.

* cenā nav iekļauta maksa par elektroenerģiju. Elektrības patēriņš tiek aprēķināts, saskaņā ar mūsu veiktajiem mērījumiem, ietverot aparatūras dzesēšanai nepieciešamo apjomu, kas veido 6,048 kWh patēriņu dienā katrai iekārtai. Nestandarta aparatūras patēriņš tiek aprēķināts pēc individuāliem mērījumiem.

Cenas norādītas, ieskaitot PVN 21%.

Par pakalpojuma cenām rakstiet uz info@sigmanet.lv.
Par papildu IP adresēm, pieslēgumu ātruma palielināšanu un ugunsmūra konfigurāciju, kā arī par citiem tehniskiem jautājumiem rakstiet uz dc@sigmanet.lv.

Pakalpojuma tehniskā specifikācija

Datu centrā izvietoto iekārtu stabilai un nepārtrauktai darbībai, tiek nodrošināts:

Videonovērošana un drošības signalizācija Ēkā tiek nodrošināta videonovērošana un datu centra telpas ir aizsargātas ar drošības signalizāciju
Ugunsdrošības signalizācija Datu centrs aprīkots ar mūsdienīgu ugunsdrošības signalizāciju
Nepārtraukta elektropadeve Elektroenerģijas padeves stabilitāti un nepārtrauktību nodrošina UPS iekārtas. Ilgstošu elektrības padeves pārtraukumu gadījumā elektroenerģiju ģenerē jaudīgs dīzeļģenerators
Klimata uzraudzība Jaudīga kondicionēšanas sistēma uztur aparatūras prasībām atbilstošu mikroklimatu
Ugunsmūris (firewall) Klientu serveru drošībai bez papildu maksas piedāvājam ugunsmūra pakalpojumus. Mūsu datu centra speciālisti veiks nepieciešamos konfigurācijas darbus
Piekļuve iekārtām 24h diennaktī Klientiem tiek nodrošināta iespēja piekļūt savām iekārtām 24 stundas diennaktī
Diennakts tehniskais atbalsts SigmaNet nodrošina diennakts tehnisko atbalstu un problēmu gadījumā var veikt iekārtu pārlādēšanu (restart) un nolasīt paziņojumus uz servera konsoles u.c.
Ātrs un stabils pieslēgums internetam SigmaNet Datu centrs pieslēgts fiziski dublētam Latvijas un ārzemju datu plūsmas kanālam
IPv6 SigmaNet datu centra klientiem

SigmaNet savā tīklā ir ieviesis duālo steku (dual-stack) - tas nozīmē, ka uz vienām un tām pašām iekārtām var darboties gan IPv4, gan IPv6 protokoli vienlaicīgi.

Viens no svarīgākajiem resursiem Internet funkcionēšanai ir IP adreses. Šobrīd lielākā daļa Interneta darbojas, izmantojot interneta protokola 4. versiju. Taču diemžēl šajā versijā izmantotās IP adreses jau ļoti drīz beigsies, jo arvien vairāk un vairāk lietotājiem un tīkla iekārtām ir nepieciešama sava adrese. Tādēļ ir radīta, un šobrīd notiek pāreja uz interneta protokola 6. versiju, kas nodrošina daudz vairāk adrešu un sniedz jaunas iespējas tīklā pieslēgtajām iekārtām un lietojumprogrammām.

SigmaNet var piešķirt IPv6 adreses Datu Centra, Internet un GÉANT pieslēgumu lietotājiem. IPv6 atbalsts tiek nodrošināts arī:

  • Ugunsmūrim
  • DNS un reversajiem ierakstiem
  • DNS rekursīvais serveris 2a02:500:4400:400::4

IPv6 adreses tiek piešķirtas bez maksas!

Izvēloties šos pakalpojumus, Jūs iegūsiet:

SigmaNet izmanto divu veidu sīkdatnes:
  1. Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
  2. Sīkdatnes, kas SigmaNet sniedz informāciju par interneta vietnes www.sigmanet.lv apmeklējumu.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām iepazīties SigmaNet sīkdatņu politiku.
×
SigmaNet